Napisz do nas!

Otrzymasz ofertę dla swojej firmy!

* pola obowiązkowe

Pamiętaj o prezentach dla najbliższych za granicami

Okres przedświąteczny to najbardziej intensywny czas w roku ze względu na przygotowania i zakupy świąteczne. Aby uniknąć świątecznej gorączki prezentowej warto wszystko wcześniej zaplanować. Planujesz wysłać najbliższym paczkę za granicę? Sprawdź koniecznie, kiedy najpóźniej powinieneś nadać w Polsce przesyłkę międzynarodową, aby została doręczona jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

Dla osób pozostawiających wysyłkę prezentów na ostatnią chwilę, DHL Express proponuje następujące daty najpóźniejszego nadania przesyłek za granicę:

Przygotuj paczkę międzynarodową i skorzystaj z jednej z 3 prostych opcji nadania przesyłki lotniczej bez umowy za pośrednictwem sieci DHL Express:

1. Nadaj paczkę w DHL ServicePoint
Wyślij przesyłkę międzynarodową lotniczą nadając ją w jednym z 600 punktów Partnerskich DHL Express w Polsce, w dogodnym dla siebie miejscu. Znajdziesz je w centrach handlowych, biurowcach, dworcach czy stacjach metra. Pamiętaj żeby nie zamykać opakowania.
Znajdź najbliższy punkt DHL ServicePoint

2. Nadaj przesyłkę przez Internet, bez wychodzenia z domu.
Jeśli chcesz uniknąć świątecznych tłumów, zamów kuriera przez Internet, oszczędzając swój czas. Nie zamykaj opakowania do czasu odbioru paczki. Kurier DHL Express odbierze przesyłkę od Ciebie z domu, biura bądź z dowolnego miejsca wskazanego przez Ciebie.
Zamów kuriera online

3. Zadzwoń do Działu Obsługi Klienta
Potrzebujesz doradztwa bądź dodatkowych informacji? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Obsługi Klienta DHL Express. Nasi Międzynarodowi Specjaliści przyjmą od Ciebie zlecenie na odbiór przesyłki z domu lub z biura.
Zadzwoń pod numer 42 6 345 100

Aby obliczyć cenę przesyłki międzynarodowej skorzystaj z kalkulatora.

Wszystkie usługi realizowane w sieci DHL Express zapewniają szybką, bezpieczną i niezawodną dostawę. Działamy kompleksowo i skutecznie. Możesz sprawdzić status swojej paczki w każdym momencie, od odbioru do dostawy, za pomocą SMS-a, telefonu lub online.
Chcesz nadać przesyłkę za granicę? – skorzystaj z naszego poradnika.

Przepisy międzynarodowe, prawo przewozowe i wytyczne dotyczące bezpieczeństwa w transporcie regulują, których towarów nie można przesyłać. Przed wysłaniem przesyłki międzynarodowej sprawdź, czy jej zawartość nie znajduje się na liście towarów zabronionych.

* Wszystkie podane daty są terminami proponowanymi przez DHL, ale dostawy NIE są gwarantowane i podlegają Ogólnym Warunkom Umowy i Zasadom Odpowiedzialności. Jeśli korzystasz z usługi nadania przesyłki w Punkcie Partnerskim DHL Express, pamiętaj, że nasze czasy dostawy obowiązują od dnia odbioru przesyłki przez kuriera DHL.